+38 (098) 708-70-99 
+38 (095) 676-49-94

10:00 - 19:00
ПН - СБ
viduli.com.ua@gmail.com

Купити недорого стильні жіночі босоніжки з натуральної замші синього кольору на платформі 29018
Босоніжки на платформі з замші та шкіри 29018
Ціна:1 295 грн.1 395 грн.
Розмір
+
Ціна:1 820 грн.2 095 грн.
Розмір Матеріал в середині
+
Ціна:1 355 грн.1 595 грн.
+
Ціна:1 985 грн.2 195 грн.
Розмір Матеріал в середині
+

Статті

+++++
05 вересня

+++++
07 грудня

Інтернет магазин взуття "Відулі" для жінок і чоловіків, взуття зі шкіри та замші.

    Модне та практичне взуття до будь-якого сезону Ви знайдете в нашому інтернет магазині взуття Viduli, яке стане акцентом, ефектно і органічно довершуючи образ. Актуальні моделі, повсякденні, офісні та для урочистих заходів тепер доступні жителям будь-якого регіону України (Київ, Львів, Харків, Дніпро) та інших країн. Якщо зовсім недавно важко було дати однозначну відповідь на питання, де можна знайти якісне класне взуття в Києві, то сьогодні стратегія, тактика і практика торгівлі змінилися кардинально і наш інтернет магазин взуття радо допоможе Вам.

Як правильно підібрати шкіряне взуття в інтернет магазині з доставкою у Києві та по Україні.

    Сьогодні інтернет магазин взуття в Україні пропонує кожному покупцеві, де б він не знаходився, оцінити та придбати ефектну і зручну пару, що відповідає модним тенденціям, трендам і санітарно-гігієнічним стандартам, в тому числі, суворим європейським.

    До того ж, можна запропоноване на сайті для продажу взуття купити за доступною ціною. Також переваги забезпечують нові принципи організації взуттєвого інтернет магазину:

 • нівелювання витрат на оренду торгових площ;
 • мінімізація витрат на обладнання торгового залу, його обслуговування, заробітну плату продавців;
 • скорочується ланцюжок доставки, можна купити взуття безпосередньо у виробника або офіційного дилера, з хорошими знижками.

    Скорочуючи витрати і прагнучи збільшити купівельну аудиторію, інтернет магазин взуття проводить ефективну цінову політику, пропонуючи якісні товари за доступною для споживача вартістю.

Сучасне взуття онлайн в Україні – що означає це поняття.

    Покупка взуття онлайн – відповідальне рішення споживача. Якщо взуття низької якості, не комфортне та не зручне, то навіть самий модний одяг не принесе радості, впевненості в собі, не дозволить образу стати гармонійним і завершеним.

Експерти та споживачі визначили основні критерії, яким повинен відповідати якісний товар цієї категорії:

 1. Зручна колодка. Вона не повинна сковувати рухи, має забезпечувати стійкість при ходьбі, тривалому знаходженні на ногах. Безумовно, є взуття, призначене для особливих випадків, що не передбачає тривалого носіння, наприклад, на високому каблуці-шпильці. Але і воно повинно бути комфортним на нозі протягом того часу, поки триває захід, не псувати ходу, не натирати.
 2. Якісні матеріали. В ідеалі, верх виготовляється з натуральних основ – шкіри та замші, а підошва – з сучасних гнучких, захищаючих стопу синтетичних компонентів або каучуку. Такі матеріали гарантують високі естетичні властивості взуття в поєднанні із зручністю носіння.
 3. Безпека і гігієнічність. Хороший крій, врахування анатомічних особливостей ноги і стопи, призначення моделі, матеріали, що відповідають санітарно-гігієнічним регламентам, гігроскопічні, не дозволяють нозі пітніти, фіксують її в русі – оптимальне рішення завдання купити взуття в Україні, незалежно від того, для яких цілей купується пара гарних туфель :)
 4. Гармонія і краса, відповідність стилістиці гардеробу і внутрішньому настрою, місцю і часу.

Створює настрій купівля взуття із замші – і мінімум витрат!

     Потрібно відзначити і асортимент який ми хочемо запропонувати для Вас, і він дійсно не маленький, і тут є з чого вибирати! Ви з легкістю знайдете для себе такі види взуття: Чоботи, Напівчоботи, Балетки, Туфлі на підборах, Туфлі на низькому, класичні Туфлі, Мокасини, Ботфорти, Босоніжки, Кросівки, взуття на платформі і танкетці, а також багато іншого взуття.

Чому найпопулярніша точка, де купується взуття Інтернет магазин, і що, крім низької ціни, впливає на такий вибір?

 1. Можливість вибрати відповідні моделі в спокійній домашній обстановці, обговорити майбутню покупку з людьми, що відмінно розбираються в моді, чи з тими, чия думка важлива.
 2. Різноманіття пропозиції – просто вдома, немає необхідності обходити незліченні ряди взуттєвих точок, в надії знайти ідеальну пару наприклад чобіт.
 3. Зручна фільтрація, вибір за заданими критеріями, такими як колір (білий, чорний, червоний, синій, бежевий та інші),також Ви легко знайдете свій розмір, так як в нашому магазині взуття представлені розміру від 31 до 42 - це для жіночих ніжок, а чоловіче взуття має розмір від 40 до 45, можливість сформувати власний каталог.
 4. Доставка в будь-яке місто України: Київ, Львів, Харків, Одеса, Полтава, Рівне, Дніпро, Ужгород, Житомир, Вінниця, Луцьк, Тернопіль та інші.

Купуйте взуття в онлайн магазині viduli.com.ua